10/26 12:30 |
- |
Ντινάμο Ακάντεμι Νεάνιδες
v
Dynamo Krasnodar Youth Women
|
W |
3-1
|
03/06 12:00 |
- |
Ντινάμο Ακάντεμι Νεάνιδες
v
Τουλίτσα 2 Νεάνιδες
|
W |
3-1
|
03/05 15:00 |
- |
Ντινάμο Μέταρ Νεάνιδες
v
Ντινάμο Ακάντεμι Νεάνιδες
|
W |
1-3
|
03/03 15:00 |
- |
Ντινάμο Ακάντεμι Νεάνιδες
v
Λενινγκράντκα Νεάνιδες
|
W |
3-1
|
03/02 15:00 |
- |
Ζαρέχιε Οντίντσοβο Νεάνιδες
v
Ντινάμο Ακάντεμι Νεάνιδες
|
L |
3-1
|
03/01 15:00 |
- |
Ντινάμο Ακάντεμι Νεάνιδες
v
Μιντσάνκα Νεάνιδες
|
W |
3-0
|
02/12 06:00 |
- |
Ζαρέχιε Οντίντσοβο Νεάνιδες
v
Ντινάμο Ακάντεμι Νεάνιδες
|
W |
1-3
|
02/11 11:00 |
- |
Ντινάμο Ακάντεμι Νεάνιδες
v
Τουλίτσα 2 Νεάνιδες
|
W |
3-0
|
02/09 11:00 |
- |
Λενινγκράντκα Νεάνιδες
v
Ντινάμο Ακάντεμι Νεάνιδες
|
W |
1-3
|
02/08 15:00 |
- |
Ντινάμο Ακάντεμι Νεάνιδες
v
Ντινάμο Μέταρ Νεάνιδες
|
W |
3-1
|
01/23 06:30 |
- |
Ντινάμο Ακάντεμι Νεάνιδες
v
Proton Youth Women
|
W |
3-1
|
01/08 10:00 |
- |
Ντινάμο Ακάντεμι Νεάνιδες
v
Σπάρτα 2 Νεάνιδες
|
W |
3-0
|
01/07 14:00 |
- |
Μιντσάνκα Νεάνιδες
v
Ντινάμο Ακάντεμι Νεάνιδες
|
W |
0-3
|
01/06 12:00 |
- |
Σπάρτα 2 Νεάνιδες
v
Ντινάμο Ακάντεμι Νεάνιδες
|
W |
0-3
|
12/26 13:00 |
- |
Δυναμό Μόσχας Νεανίδες
v
Ντινάμο Ακάντεμι Νεάνιδες
|
W |
0-3
|
12/25 13:00 |
- |
Ντινάμο Ακάντεμι Νεάνιδες
v
Ζαρέχιε Οντίντσοβο Νεάνιδες
|
W |
3-1
|
12/24 11:45 |
- |
Ντινάμο Ακάντεμι Νεάνιδες
v
Δυναμό Μόσχας Νεανίδες
|
W |
3-0
|
12/23 12:00 |
- |
Ζαρέχιε Οντίντσοβο Νεάνιδες
v
Ντινάμο Ακάντεμι Νεάνιδες
|
W |
0-3
|
12/12 10:00 |
- |
Ντινάμο Ακάντεμι Νεάνιδες
v
Λοκομοτίβ Καλίνινγκραντ Νεάνιδες
|
W |
3-1
|
12/11 14:00 |
- |
Λενινγκράντκα Νεάνιδες
v
Ντινάμο Ακάντεμι Νεάνιδες
|
W |
2-3
|
12/10 14:00 |
- |
Λοκομοτίβ Καλίνινγκραντ Νεάνιδες
v
Ντινάμο Ακάντεμι Νεάνιδες
|
W |
0-3
|
12/09 14:00 |
- |
Ντινάμο Ακάντεμι Νεάνιδες
v
Λενινγκράντκα Νεάνιδες
|
W |
3-1
|
11/21 13:00 |
- |
Τιουμέν 2 Νεάνιδες
v
Ντινάμο Ακάντεμι Νεάνιδες
|
W |
0-3
|
11/19 13:00 |
- |
Ντινάμο Ακάντεμι Νεάνιδες
v
Τιουμέν 2 Νεάνιδες
|
W |
3-0
|
11/18 11:00 |
- |
Ντινάμο Ακάντεμι Νεάνιδες
v
Ντινάμο Μέταρ Νεάνιδες
|
L |
0-3
|
11/07 11:30 |
- |
Λίπετσκ 2 Νεάνιδες
v
Ντινάμο Ακάντεμι Νεάνιδες
|
W |
1-3
|
11/06 09:00 |
- |
Ντινάμο Ακάντεμι Νεάνιδες
v
Τουλίτσα 2 Νεάνιδες
|
W |
3-0
|
11/05 11:30 |
- |
Ντινάμο Ακάντεμι Νεάνιδες
v
Λίπετσκ 2 Νεάνιδες
|
W |
3-0
|
11/04 09:00 |
- |
Τουλίτσα 2 Νεάνιδες
v
Ντινάμο Ακάντεμι Νεάνιδες
|
W |
0-3
|
10/17 10:00 |
- |
Ντινάμο Ακάντεμι Νεάνιδες
v
Γενισέι Κρασνογιάρσκ Νεάνιδες
|
W |
3-0
|