10/01 14:00 |
- |
Τιουμέν 2 Νεάνιδες
v
Ντινάμο Ακάντεμι Νεάνιδες
|
W |
0-3
|
09/30 12:00 |
- |
Ντινάμο Ακάντεμι Νεάνιδες
v
Zarechie-Odintsovo-2 Youth Women
|
L |
2-3
|
09/28 12:00 |
- |
Γενισέι Κρασνογιάρσκ 2 Νεάνιδες
v
Ντινάμο Ακάντεμι Νεάνιδες
|
W |
0-3
|
09/27 14:00 |
- |
Ντινάμο Ακάντεμι Νεάνιδες
v
Τουλίτσα 2 Νεάνιδες
|
W |
3-1
|
09/26 16:00 |
- |
Ντινάμο Ακάντεμι Νεάνιδες
v
Δυναμό Μόσχας Νεανίδες
|
W |
3-0
|
09/29 08:00 |
- |
Proton Youth Women
v
Ντινάμο Ακάντεμι Νεάνιδες
|
W |
0-3
|
09/28 11:30 |
- |
Ντινάμο Ακάντεμι Νεάνιδες
v
Γενισέι Κρασνογιάρσκ 2 Νεάνιδες
|
W |
3-2
|
09/26 11:30 |
- |
Ντινάμο Ακάντεμι Νεάνιδες
v
Sparta 2 Nizhny Novgorod Youth Women
|
W |
3-1
|
09/25 13:30 |
- |
Ντινάμο Μέταρ Νεάνιδες
v
Ντινάμο Ακάντεμι Νεάνιδες
|
W |
1-3
|
09/24 11:30 |
- |
Ντινάμο Ακάντεμι Νεάνιδες
v
Λενινγκράντκα Νεάνιδες
|
L |
0-3
|
09/19 16:00 |
- |
Τουλίτσα 2 Νεάνιδες
v
Ντινάμο Ακάντεμι Νεάνιδες
|
W |
0-3
|
09/18 14:00 |
- |
Ντινάμο Ακάντεμι Νεάνιδες
v
Dynamo-Tsrv Moscow Youth Women
|
W |
3-0
|
09/16 14:00 |
- |
Ντινάμο Κράσνονταρ Γυναίκες
v
Ντινάμο Ακάντεμι Νεάνιδες
|
W |
0-3
|
09/15 14:00 |
- |
Ντινάμο Ακάντεμι Νεάνιδες
v
Λοκομοτίβ Καλίνινγκραντ Νεάνιδες
|
W |
3-0
|
09/20 08:00 |
- |
Proton Youth Women
v
Ντινάμο-ΑΚ Μπαρς-UOR Νεάνιδες
|
W |
0-3
|
09/19 08:00 |
- |
Ντινάμο-ΑΚ Μπαρς-UOR Νεάνιδες
v
Ντινάμο Μέταρ Νεάνιδες
|
W |
3-1
|
09/17 08:00 |
- |
Ντινάμο-ΑΚ Μπαρς-UOR Νεάνιδες
v
Τιουμέν 2 Νεάνιδες
|
W |
3-1
|
09/16 10:30 |
- |
Yenisey 2 Youth Women
v
Ντινάμο-ΑΚ Μπαρς-UOR Νεάνιδες
|
L |
3-0
|
09/15 08:00 |
- |
Ντινάμο-ΑΚ Μπαρς-UOR Νεάνιδες
v
Dynamo Krasnodar Youth Women
|
L |
0-3
|
10/21 13:30 |
- |
Ντιναμό Καζάν Νεάνιδες
v
Λοκομοτίβ Καλίνινγκραντ Νεάνιδες
|
W |
2-0
|
10/20 14:31 |
- |
Ντιναμό Καζάν Νεάνιδες
v
Podmoscovie Youth Women
|
W |
3-0
|
09/29 05:40 |
- |
Τιουμέν 2 Νεάνιδες
v
Ντινάμο Ακάντεμι Νεάνιδες
|
W |
0-3
|
09/28 08:00 |
- |
Ντινάμο Ακάντεμι Νεάνιδες
v
Sakhalin Youth Women
|
W |
3-0
|
09/27 10:00 |
- |
Yenisey 2 Youth Women
v
Dinamo Kazan Youth Women
|
W |
0-3
|
09/26 08:00 |
- |
Ντινάμο Ακάντεμι Νεάνιδες
v
Ντινάμο Μέταρ Νεάνιδες
|
W |
3-0
|
10/06 07:30 |
- |
Yenisey 2 Youth Women
v
Ντινάμο Ακάντεμι Νεάνιδες
|
W |
0-3
|
10/05 09:30 |
- |
Ντινάμο Ακάντεμι Νεάνιδες
v
Ντινάμο Μέταρ Νεάνιδες
|
L |
2-3
|
10/03 12:00 |
- |
Uralochka-NTMK Youth Women
v
Ντινάμο Ακάντεμι Νεάνιδες
|
L |
3-1
|
10/02 12:00 |
- |
Ντινάμο Ακάντεμι Νεάνιδες
v
Sakhalin Youth Women
|
W |
3-0
|