Ποδόσφαιρο Ινδία - Μπανγκαλόρε Σούπερ Ντιβίζιον 00' Students Union 0-0 Bangalore Eagles
Ποδόσφαιρο Βιετνάμ - Πρωτάθλημα U19 Γυναικών 00' Χο Τσι Μινχ U19 Γυναίκες 0-0 Χανόι U19 Γυναίκες
Μπάσκετ Αυστραλία - WNBL 1 - 10:00 Bendigo Spirit Women Bendigo Spirit Women 0-0 UC Capitals Women UC Capitals Women
Βόλεϊ Παιχνίδια ΝΑΑ 25-20 [4] Βιετνάμ 1-1 Καμπότζη [3]
Βόλεϊ Ρωσία - Λίγκα Προ 25-19,20-25,23-25 Torpedo Barnaul-Pro 16-15 Λοκομοτίβ Νοβοσιμπίρσκ-προ
Μπέιζμπολ Αυστραλία - Λίγκα Μπέιζμπολ 12/06 07:30 Αντελαΐντ Τζάιαντς [3] Αντελαΐντ Τζάιαντς 3-0 Τζίλονγκ-Κορέα [6] Τζίλονγκ-Κορέα
Χόκεϊ επί Πάγου Καζακστάν - MHL 1 - 00:00 HC Kulager U20 0-0 Gornyak Rudny U20 Gornyak Rudny U20
Χόκεϊ επί Πάγου Καζακστάν - MHL 2 - 07:35 HK Almaty U20 2-0 HK Astana U20
Τένις ITF W15 Κάιρο Τζουλιέτ Μ.ΤΖ. Στέρ 0-0 Μάριον Βιερτλέρ
Τένις ITF M15 Ηράκλειο 0-0 Ντάβιντ Πίχλερ 0-0 Yshai Oliel
Τένις ITF W15 Ηράκλειο 0-0 Κλάουντια Χόστε Φέρρερ 0-0 Νοέλια Ζεμπάλος
Τένις ITF W15 Ηράκλειο 0-0 Ολεξάντρα Ολίνικοβα 0-0 Martina Spigarelli
Τένις ITF M15 Ηράκλειο 0-0 Alibek Kachmazov 0-0 Matias Zukas
Τένις ITF M15 Ηράκλειο 0-0 Stuart Parker 0-0 Simon Carr
Τένις ITF M15 Κάιρο 0-0 Facundo Juarez 0-0 Daniel Michalski
Τένις ITF M15 Κάιρο 0-0 Fabrizio Ornago 0-0 Fermin Tenti
Τένις ITF W15 Κάιρο 0-0 Maria Marfutina 0-0 Oana Georgeta Simion
Τένις ITF W25 Σολαπούρ 0-0 [187] Valeria Savinykh 0-0 Diana Marcinkevica [250]
Τένις Αυστραλιανό Όπεν WC - Διπλά Ανδρών 40-30 Ρετ Πούρσελ/Τζουμπέι Γιαμασάκι 4-3 Nam/Song
Τένις ITF W15 Αντάλια 30-30 Μέλις Σέζερ 1-6,0-3 Georgia Andreea Craciun
Τένις ITF W15 Αντάλια 0-0 Λεόνι Κουνγκ 5-4 Stephanie J Visscher
Τένις ITF M15 Αντάλια 0-0 Bart Stevens 4-4 Marvin Netuschil
Τένις ITF M15 Αντάλια 0-0 Pavel Nejedly 6-4,0-1 Fabian Marozsan
Τένις ITF M15 Αντάλια 30-0 Πάβελ Κότοφ 5-5 Mate Valkusz
Τένις ITF W25 Σολαπούρ 0-0 [231] Yue Yuan 4-6,0-2 Νάικτα Μπέινς [249]
Τένις ITF W15 Νονταμπουρί - Διπλά Γυναικών 30-15 Μάνα Καβαμούρα/Φούνα Κοζάκι 7-5,4-2 Κβαν Γιάου Νγκ/Γινγκ Ζανγκ
Πινγκ-Πονγκ Μόσχα - Liga Pro Mihail Cheklin 0-0 Mikhail Tormozov
Πινγκ-Πονγκ Τσάλενζτερ Οχσενχάουζεν Jon Ander Guerricabeitia 0-0 Αλεξάντερ Βάλουχ
Πινγκ-Πονγκ Liga Pro FNTR Όπεν Μόσχας Vladimir Marshalov 0-0 Ilya Korogodskii
Πινγκ-Πονγκ South Asian Games MD Ζε Γιού Κλάρενς Τσου /Σάο Φενγκ Ίθαν Ποχ 0-0 Javen Choong/Ling Heng Amos
Πινγκ-Πονγκ South Asian Games MD Yanapong Panagitgun/Παταρατόρν Πασάρα 0-0 Μπα Τουάν Ανχ Ντόαν/Anh Tu Nguyen
Υδατοσφάιριση Ρωσία - Major Λιγκ 1 - 07:44 Αγία Πετρούπολη Νέοι 0-1 Synthesis Kazan UOR