10/25 16:00 |
- |
Ντινάμο Ακάντεμι Νεάνιδες
v
Dynamo Krasnodar Youth Women
|
W |
3-0
|
05/21 07:00 |
- |
Ντινάμο Ακάντεμι Νεάνιδες
v
Λενινγκράντκα Νεάνιδες
|
L |
0-3
|
05/20 11:30 |
- |
Sbornaya RB Minsk Youth Women
v
Ντινάμο Ακάντεμι Νεάνιδες
|
W |
1-3
|
05/18 13:30 |
- |
Λοκομοτίβ Καλίνινγκραντ Νεάνιδες
v
Ντινάμο Ακάντεμι Νεάνιδες
|
W |
0-3
|
05/17 15:30 |
- |
Ντινάμο Ακάντεμι Νεάνιδες
v
Τουλίτσα 2 Νεάνιδες
|
W |
3-1
|
05/16 13:30 |
- |
Ντινάμο Μέταρ Νεάνιδες
v
Ντινάμο Ακάντεμι Νεάνιδες
|
W |
2-3
|
04/30 11:00 |
- |
Λοκομοτίβ Καλίνινγκραντ Νεάνιδες
v
Ντινάμο Ακάντεμι Νεάνιδες
|
W |
0-3
|
04/29 15:30 |
- |
Ντινάμο Ακάντεμι Νεάνιδες
v
Sbornaya RB Minsk Youth Women
|
W |
3-0
|
04/27 15:30 |
- |
Ντινάμο Ακάντεμι Νεάνιδες
v
Λενινγκράντκα Νεάνιδες
|
L |
2-3
|
04/26 15:30 |
- |
Τουλίτσα 2 Νεάνιδες
v
Ντινάμο Ακάντεμι Νεάνιδες
|
L |
3-1
|
04/25 15:30 |
- |
Ντινάμο Ακάντεμι Νεάνιδες
v
Ντινάμο Μέταρ Νεάνιδες
|
W |
3-0
|
04/02 09:00 |
- |
Ντινάμο Ακάντεμι Νεάνιδες
v
Proton Youth Women
|
W |
3-1
|
03/05 10:00 |
- |
Ντινάμο Ακάντεμι Νεάνιδες
v
Sbornaya RB Minsk Youth Women
|
L |
0-3
|
03/04 11:00 |
- |
Ντινάμο Ακάντεμι Νεάνιδες
v
Σπάρτα 2 Νεάνιδες
|
W |
3-1
|
03/03 15:00 |
- |
Sbornaya RB Minsk Youth Women
v
Ντινάμο Ακάντεμι Νεάνιδες
|
L |
3-2
|
03/02 11:00 |
- |
Σπάρτα 2 Νεάνιδες
v
Ντινάμο Ακάντεμι Νεάνιδες
|
W |
1-3
|
01/15 10:00 |
- |
Λενινγκράντκα Νεάνιδες
v
Ντινάμο Ακάντεμι Νεάνιδες
|
W |
0-3
|
01/14 15:00 |
- |
Λοκομοτίβ Καλίνινγκραντ Νεάνιδες
v
Ντινάμο Ακάντεμι Νεάνιδες
|
W |
0-3
|
01/13 15:00 |
- |
Ντινάμο Ακάντεμι Νεάνιδες
v
Λενινγκράντκα Νεάνιδες
|
W |
3-1
|
01/12 15:00 |
- |
Ντινάμο Ακάντεμι Νεάνιδες
v
Λοκομοτίβ Καλίνινγκραντ Νεάνιδες
|
W |
3-1
|
12/16 06:00 |
- |
Τιουμέν 2 Νεάνιδες
v
Ντινάμο Ακάντεμι Νεάνιδες
|
L |
3-1
|
12/15 13:00 |
- |
Ντινάμο Μέταρ Νεάνιδες
v
Ντινάμο Ακάντεμι Νεάνιδες
|
W |
0-3
|
12/14 11:00 |
- |
Ντινάμο Ακάντεμι Νεάνιδες
v
Τιουμέν 2 Νεάνιδες
|
L |
0-3
|
12/13 13:00 |
- |
Ντινάμο Ακάντεμι Νεάνιδες
v
Ντινάμο Μέταρ Νεάνιδες
|
L |
0-3
|
11/20 12:00 |
- |
Λίπετσκ 2 Νεάνιδες
v
Ντινάμο Ακάντεμι Νεάνιδες
|
W |
0-3
|
11/19 12:00 |
- |
Ντινάμο Ακάντεμι Νεάνιδες
v
Τουλίτσα 2 Νεάνιδες
|
L |
1-3
|
11/18 12:00 |
- |
Ντινάμο Ακάντεμι Νεάνιδες
v
Λίπετσκ 2 Νεάνιδες
|
W |
3-0
|
11/17 12:00 |
- |
Τουλίτσα 2 Νεάνιδες
v
Ντινάμο Ακάντεμι Νεάνιδες
|
L |
3-0
|
10/29 05:00 |
- |
Ντινάμο Ακάντεμι Νεάνιδες
v
Γενισέι Κρασνογιάρσκ Νεάνιδες
|
W |
3-0
|
10/28 12:30 |
- |
Dynamo Krasnodar Youth Women
v
Ντινάμο Ακάντεμι Νεάνιδες
|
L |
3-2
|