Φιλικά Συλλόγων | 08/19 07:00 | - | Dynamo Chelyabinsk v SGAU Σάρατοφ | L | 33-42 | |
Φιλικά Συλλόγων | 08/18 15:00 | - | Dinamo Viktor v Dynamo Chelyabinsk | W | 28-31 | |
Φιλικά Συλλόγων | 08/03 05:00 | - | Ντιναμό Τσέλιαμπινσκ v UGNTU Ufa | W |
|
|
Φιλικά Συλλόγων | 08/02 07:00 | - | Κάουστικ Βόλγκογκραντ v Ντιναμό Τσέλιαμπινσκ | L |
|
|
Φιλικά Συλλόγων | 08/01 05:00 | - | SGAU Σάρατοφ v Ντιναμό Τσέλιαμπινσκ | L | 32-25 | |
Ρωσία - Σουπερλίγκα | 05/19 09:00 | 6 | [1] Dynamo Chelyabinsk v Σουνγκούλ Σνέσκινσκ [4] | L | 29-31 | |
Ρωσία - Σουπερλίγκα | 05/18 09:00 | 5 | Κάουστικ Βόλγκογκραντ v Dynamo Chelyabinsk | L | 31-28 | |
Ρωσία - Σουπερλίγκα | 05/17 11:30 | 4 | [1] Dynamo Chelyabinsk v UGNTU Ufa [3] | L | 25-29 | |
Ρωσία - Σουπερλίγκα | 05/05 09:00 | 3 | [2] Σουνγκούλ Σνέσκινσκ v Dynamo Chelyabinsk [1] | W | 26-28 | |
Ρωσία - Σουπερλίγκα | 05/04 13:00 | 2 | [3] Κάουστικ Βόλγκογκραντ v Dynamo Chelyabinsk [1] | W | 27-30 | |
Ρωσία - Σουπερλίγκα | 05/03 13:30 | 1 | [2] Dynamo Chelyabinsk v UGNTU Ufa [2] | W | 28-27 | |
Ρωσία - Σουπερλίγκα | 04/23 13:00 | 1 | Dynamo Chelyabinsk v UGNTU Ufa | L | 29-34 | |
Ρωσία - Σουπερλίγκα | 04/20 11:00 | 1 | Dynamo Chelyabinsk v Σουνγκούλ Σνέσκινσκ | W | 24-21 | |
Ρωσία - Σουπερλίγκα | 03/26 14:00 | 1 | [8] Πέρμσκι Μέντβεντι v Dynamo Chelyabinsk [10] | L | 28-25 | |
Ρωσία - Σουπερλίγκα | 03/10 14:00 | 1 | [6] Dynamo VS v Dynamo Chelyabinsk [10] | L | 29-13 | |
Ρωσία - Σουπερλίγκα | 03/08 11:00 | - | [5] ΣΚΙΦ Κράσνονταρ v Dynamo Chelyabinsk [10] | D | 23-23 | |
Ρωσία - Σουπερλίγκα | 02/21 13:30 | 1 | [10] Ντιναμό Τσέλιαμπινσκ v SGAU Σάρατοφ [6] | L | 30-32 | |
Ρωσία - Σουπερλίγκα | 02/16 09:00 | 1 | [10] Ντιναμό Τσέλιαμπινσκ v Τσεκόβσκιε Μεντβέντι [2] | L | 28-31 | |
Ρωσία - Σουπερλίγκα | 02/10 10:00 | 1 | [6] Ντιναμό Αστρακάν v Ντιναμό Τσέλιαμπινσκ [9] | L | 30-29 | |
Ρωσία - Σουπερλίγκα | 02/08 14:30 | 1 | [11] Κάουστικ Βόλγκογκραντ v Ντιναμό Τσέλιαμπινσκ [10] | W | 25-28 | |
Ρωσία - Σουπερλίγκα | 02/02 10:00 | 1 | [10] Ντιναμό Τσέλιαμπινσκ v Πέρμσκι Μέντβεντι [8] | L | 23-30 | |
Ρωσία - Σουπερλίγκα | 01/25 16:30 | 1 | [1] Spartak Moscow v Ντιναμό Τσέλιαμπινσκ [10] | L | 26-21 | |
Ρωσία - Σουπερλίγκα | 12/15 12:00 | 1 | Ντιναμό Τσέλιαμπινσκ v Dynamo VS | W | 23-19 | |
Ρωσία - Σουπερλίγκα | 11/30 16:30 | 1 | [3] Πανεπ. Νέβα/Αγ. Πετρούπολης v Ντιναμό Τσέλιαμπινσκ [11] | L | 26-16 | |
Ρωσία - Σουπερλίγκα | 11/23 13:30 | 1 | [11] Ντιναμό Τσέλιαμπινσκ v ΣΚΙΦ Κράσνονταρ [7] | L | 18-26 | |
Ρωσία - Σουπερλίγκα | 11/17 09:00 | 1 | Ντιναμό Τσέλιαμπινσκ v Κάουστικ Βόλγκογκραντ | D | 25-25 | |
Ρωσία - Σουπερλίγκα | 11/08 13:30 | 1 | [12] UGNTU Ufa v Ντιναμό Τσέλιαμπινσκ [10] | L | 20-19 | |
Ρωσία - Σουπερλίγκα | 11/04 09:00 | 1 | [9] Σουνγκούλ Σνέσκινσκ v Ντιναμό Τσέλιαμπινσκ [11] | W | 25-26 | |
Ρωσία - Σουπερλίγκα | 11/01 13:30 | 1 | Ντιναμό Τσέλιαμπινσκ v Ντιναμό Αστρακάν | L | 22-26 | |
Ρωσία - Σουπερλίγκα | 10/02 16:00 | 1 | [5] Τσεκόβσκιε Μεντβέντι v Ντιναμό Τσέλιαμπινσκ [11] | L | 32-21 |