PO | Team | W | D | L | Goals | PTS | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ντινάμο Μόσχας ΙΙ | 8 | 1 | 1 | 26 : 7 | 25 | ||
2 | Σπαρτάκ Μόσχας II | 7 | 3 | 0 | 20 : 6 | 24 | ||
3 | Baltika-BFU Kaliningrad | 6 | 2 | 2 | 20 : 12 | 20 | ||
4 | Rodina-M | 5 | 3 | 2 | 19 : 10 | 18 | ||
5 | Τσερτάνοβο | 5 | 3 | 2 | 18 : 12 | 18 | ||
6 | Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης II | 5 | 2 | 3 | 16 : 10 | 17 | ||
7 | Τορπέντο Βλάντιμιρ | 5 | 1 | 4 | 15 : 13 | 16 | ||
8 | Σατούρν Ραμενσκόγιε | 3 | 4 | 3 | 13 : 14 | 13 | ||
9 | FC Irkutsk 2020 | 3 | 2 | 5 | 10 : 21 | 11 | ||
10 | Ντινάμο Αγίας Πετρούπολης | 3 | 2 | 5 | 17 : 20 | 11 | ||
11 | Ζνάμια Τρούντα | 3 | 2 | 5 | 12 : 19 | 11 | ||
12 | Dinamo Vologda | 2 | 4 | 4 | 10 : 14 | 10 | ||
13 | ΦΚ Τβερ | 2 | 3 | 5 | 10 : 16 | 9 | ||
14 | Luch Energiya | 2 | 3 | 5 | 7 : 14 | 9 | ||
15 | Αστέρας Αγίας Πετρούπολης | 1 | 2 | 7 | 8 : 21 | 5 | ||
16 | ΦΚ Γενισέι Κρασνογιάρσκ II | 1 | 1 | 8 | 8 : 20 | 4 |
Promotion | |
Relegation |
PO | Team | W | D | L | Goals | PTS | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Baltika-BFU Kaliningrad | 5 | 0 | 1 | 12 : 5 | 15 | ||
2 | Rodina-M | 4 | 2 | 0 | 12 : 1 | 14 | ||
3 | Σπαρτάκ Μόσχας II | 4 | 2 | 0 | 12 : 4 | 14 | ||
4 | Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης II | 4 | 1 | 0 | 13 : 5 | 13 | ||
5 | Ντινάμο Μόσχας ΙΙ | 4 | 0 | 0 | 15 : 4 | 12 | ||
6 | Ντινάμο Αγίας Πετρούπολης | 3 | 1 | 1 | 11 : 6 | 10 | ||
7 | Dinamo Vologda | 2 | 2 | 1 | 6 : 5 | 8 | ||
8 | Τσερτάνοβο | 2 | 1 | 1 | 7 : 4 | 7 | ||
9 | Ζνάμια Τρούντα | 2 | 1 | 3 | 7 : 13 | 7 | ||
10 | Αστέρας Αγίας Πετρούπολης | 1 | 2 | 2 | 6 : 10 | 5 | ||
11 | Luch Energiya | 1 | 2 | 3 | 3 : 7 | 5 | ||
12 | ΦΚ Γενισέι Κρασνογιάρσκ II | 1 | 1 | 5 | 7 : 12 | 4 | ||
13 | Σατούρν Ραμενσκόγιε | 1 | 1 | 1 | 2 : 2 | 4 | ||
14 | Τορπέντο Βλάντιμιρ | 1 | 0 | 4 | 3 : 11 | 3 | ||
15 | ΦΚ Τβερ | 0 | 2 | 3 | 5 : 9 | 2 | ||
16 | FC Irkutsk 2020 | 0 | 1 | 1 | 3 : 7 | 1 |
Promotion | |
Relegation |
PO | Team | W | D | L | Goals | PTS | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ντινάμο Μόσχας ΙΙ | 4 | 1 | 1 | 11 : 3 | 13 | ||
2 | Τορπέντο Βλάντιμιρ | 4 | 1 | 0 | 12 : 2 | 13 | ||
3 | Τσερτάνοβο | 3 | 2 | 1 | 11 : 8 | 11 | ||
4 | Σπαρτάκ Μόσχας II | 3 | 1 | 0 | 8 : 2 | 10 | ||
5 | FC Irkutsk 2020 | 3 | 1 | 4 | 7 : 14 | 10 | ||
6 | Σατούρν Ραμενσκόγιε | 2 | 3 | 2 | 11 : 12 | 9 | ||
7 | ΦΚ Τβερ | 2 | 1 | 2 | 5 : 7 | 7 | ||
8 | Baltika-BFU Kaliningrad | 1 | 2 | 1 | 8 : 7 | 5 | ||
9 | Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης II | 1 | 1 | 3 | 3 : 5 | 4 | ||
10 | Ζνάμια Τρούντα | 1 | 1 | 2 | 5 : 6 | 4 | ||
11 | Luch Energiya | 1 | 1 | 2 | 4 : 7 | 4 | ||
12 | Rodina-M | 1 | 1 | 2 | 7 : 9 | 4 | ||
13 | Dinamo Vologda | 0 | 2 | 3 | 4 : 9 | 2 | ||
14 | Ντινάμο Αγίας Πετρούπολης | 0 | 1 | 4 | 6 : 14 | 1 | ||
15 | ΦΚ Γενισέι Κρασνογιάρσκ II | 0 | 0 | 3 | 1 : 8 | 0 | ||
16 | Αστέρας Αγίας Πετρούπολης | 0 | 0 | 5 | 2 : 11 | 0 |
Promotion | |
Relegation |